Irena Potočnik

Telefonska številka 040 833 037
Elektronski naslov Irena.potocnik1@gmail.com
Področje supervizijskega dela/koučinga Ni omejitev
Supervizijski/koučing model  in oblika Skupinska ali individualna supervizija/po dogovoru

Izobrazba in usposobljenost

Mag. dipl. socialna delavka, družinska mediatorka, višja svetovalka, predavateljica na Višji ekonomski šoli, smer organizator socialne mreže; zaključila program supervizije s področja socialnega varstva
Zaposlitev Upokojena/prej zaposlena na CSD Celje
Reference (izkušnje, članki) do 5 navedb 30 let vodim skupine starih za samopomoč, širiteljica tečajev Inštitut A. Trstenjaka Ljubljana, organizatorka voditeljev socialne mreže za starostnike, vodim 7 let telovadbo 1000 gibov po dr. N. Grisihnu, 2 objavljena članka v reviji Kakovostna starost in več objav o našem delu v lokalnem časopisu.

Ta vnos je bil objavljen v Nerazvrščeno, Supervizorji. Zaznamek za trajno povezavo.